• c-facebook

© 2023 by Art School. Proudly created with Wix.com

Co Oferujemy

• Świetlica prywatna Pixel oferuje opiekę nad dziećmi w wieku szkolnym (klasy 0-4), w tym odprowadzanie dzieci do szkoły jak również odbieranie dzieci ze szkoły.

• Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5  i nr 4 odprowadzamy i przyprowadzamy pieszo, ponieważ nasza siedziba jest bardzo blisko placówek. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 dowozimy i odbieramy samochodem.

• Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach

7:00 – 19:00.

• Pomagamy dzieciom przy odrabianiu lekcji

.

• Zapewniamy bardzo dobre warunki lokalowe – świetlica składa się z dużej sali ogólnej przeznaczonej do zabaw, gier i zajęć wspólnych dla wszystkich oraz trzech sal przeznaczonych do odrabiania lekcji, nauki i zajęć informatycznych.

• Każde dziecko otrzymuje własne miejsce na plecak szkolny i inne przedmioty, które będzie chciało mieć w świetlicy.

• Bardzo duży nacisk kładziemy na przyjazną, domową atmosferę oraz przytulny wystrój. Pufy, miękkie, kolorowe dywany, wygodne sofy i ciekawe zabawki umożliwiają dzieciom zabawę i relaks.

•  Do konsumpcji przyniesionych domowych kanapek zapewnimy dziecku wygodne miejsce w jadalni, podamy też talerzyki i ciepłe napoje.

• Zapewnimy dzieciom dostęp do komputerów, szczególnie dbając o właściwy dobór treści. Stawiamy na programy do nauki języków, matematyki, rozwijające logiczne myślenie, wiedzę przyrodniczą i inne zdolności