• c-facebook

© 2023 by Art School. Proudly created with Wix.com

Urodziny w Świetlicy Pixel

 

Witamy w krainie imprez urodzinowych dla dzieci! Pixel zaprasza na urodziny pełne uśmiechu i doskonałej zabawy! Naszą specjalnością są urodziny tematyczne. U nas nie ma "czasu wolnego". Każda impreza to mnóstwo zbaw prowadzonych pod okiem dwóch Pań Animatorek. 

Urodziny na Hawajach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy na dworze jest deszczowo, na Hawajach kolorowo :-). Impreza, która odmienia jesienno-zimowe klimaty. Kolorowe dekoracje. Kula dyskotekowa i zabawa w sałatkę owocową, rysowanie wymarzonej wyspy...  A na uboczu poluje lew, który złapie każdego, kto nie zastygnie bez ruchu, gdy zgaśnie muzyka :-). Urodziny hawajskie można wzbogacić przyrządzeniem przez dzieci sałatki owocowej z bitą śmietaną. Upominki dla wszystkich gości.

 

Piracka zabawa. Urodziny na wyspie skarbów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Piracka muzyka, na oczach przepaski, szukanie skarbów... Dwie godziny zabawy na wodzie i na lądzie. I oczywiście malowanie na buźkach wszystkiego, co z piratami się kojarzy. Wąsy, brody, tatuaże...  Mnóstwo zwariowanych konkurencji. Każde dziecko ma szansę na zdobycie małego i słodkiego pirackiego skarbu :-).

Urodziny na Zamku Strachów

 

Dyskoteka dla dzieci

Wiedźma Tekla prowadzi urodziny w zamku pełnym tajemnic, jak na tak straszną postać ma mnóstwo pomysłów i troszkę poczucia humoru... Jeśli lubicie zabawy, których nigdzie indziej nie spotkacie a przy tym macie ochotę na odrobinę emocji, zapraszamy na Strasznie Fajną Imprezę urodzinową. Chyba, że boicie się sztucznego pająka-giganta lub uciekniecie przed kościotrupem z tektury...;-). Przedszkolaki wchodzą i wychodzą z zamkniętymi oczami a szkolniaki mogą w końcu pociągnąć wampira za pelerynkę :-).  Dla wszystkich gości świecące bransoletki wprezencie.

Dla starszych dzieci proponujemy dyskotekę przy kuli dyskotekowej i efektach świetlnych. Oprócz zabaw tanecznych mnóstwo gier i konkursów. Wybory mistrzów parkietu i tańce z utrudnieniami. Dyskoteka może być też uzupełnieniem każdej innej imprezy tematycznej. Upominki dla wszystkich gości.

Wielkie święto Małej Księżniczki

Marzenia się spełniają... Na tronie z serduszkiem, w koronie, z berłem w rączce Małe Księżniczki świętują swoje urodziny w gronie koleżanek i kolegów. Dużo zabaw dla dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym. Pasowanie na rycerzy i testy z ziarnkiem grochu. Słodkie i zabawne urodziny dla najmłodszych. Upominki dla wszystkich dzieci.

Cennik imprez:

 

·         Urodziny do 12 dzieci - 550 PLN

 

·         Urodziny dla 13-16 dzieci - 630 PLN

 

·         Urodziny dla 17-20 dzieci - 680 PLN

 

·         Urodziny dla 21-24 dzieci - 750 PLN

 

Cena obejmuje:

 

- prowadzenie imprezy przez animatorów, zorganizowanie zabaw, konkursów, realizacja scenariusza tematycznego

 

- dekorację sali i stołu

 

- poczęstunek (mix ciasteczek czekoladowych i zwykłych, mix chipsów, paluszki, mix cukierków (żelki, pianki, czekoladowe), napoje (soki i napoje owocowe, woda, napoje gazowane